Egyéb tevékenységek

• Teljes dokumentum megtekintése, letöltése (.doc)
  • Óvodánkban az alábbi lehetőségeket tudjuk ingyenesen biztosítani a gyermekeknek:

• Sószoba
  • Fokozottan kiemelt feladatunk a 3-7 éves korú gyermekek egészségének megóvása, megőrzése, fejlesztése. Ezt a célt szolgálja a száraz sószoba is, melybe 9m3 parajdi rácsos sófalat és ventillációs rendszert építettek be. Minden csoport heti 2-3 alkalommal beosztva, felváltva tartózkodik a sószobában, ahol mesét hallgatnak, játékos légző gyakorlatokat-, didaktikai játékokat-, anyanyelvi fejlesztő játékokat, légző-fújó játékokat végeznek, énekelnek, verselnek a gyerekek. A sószoba rendszeres használata segíti óvodásaink egészségének megőrzését. A gyerekek állóképessége javul, a felső légúti megbetegedések ritkábbak, könnyebb lefolyásúak. Nagyon jó hatással van a gyerekekre az asztmatikus tünetek, a gyakori köhögés kezelésében is.

Soszoba

• Délutáni szakkörök
  • Szülői igény szerint, a gyermekek hátrányainak kompenzálása, fejlesztése és a tehetséges gyermekek kibontakoztatása érdekében középső és nagycsoportos gyermekeknek tartjuk.

• Angol

• Ügyességi játékok
  • Ugyessegi

• Kézműves
  • Kezmuves

• Játékos torna
  • Torna

• Kézműves játszóház
  • Fontos ünnepeinket (Terményünnep, Karácsony, Húsvét) kézműves játszóházzal színesítjük, ahol a gyermekek szüleikkel együtt többféle tevékenységből válogathatnak kedvükre.

Kezmuves

Aktuális híreink

Beiratkozas

Kedves Szülők!

A farsangi mulatság időpontja óvodánkban: 2016. 02. 12. péntek. Várjuk a gyerekeket ezen a napon ötletes, vidám kis jelmezekben!

2016-02-07

Ingyenes étkezés

Tájékoztatás az ingyenes étkezés igénybevételének lehetőségéről

2016-02-13

A vegyes összetételű csoportok

A vegyes összetételű csoportok 3 éves kortól, iskolába lépésig szerveződnek.

2016-04-29

2016-02-06